SSS | Azmakbaşı Camping

Ulaşım Muğla, Akyaka ve Ören'den günün belli saatlerinde dolmuşlarla yapılmaktadır. Buradan dolmuşcuların numaralarına ulaşabilirsiniz.

Efendim, restoranımız yanımızda, hayır ben kendim yapacam derseniz, marketler de hemen 150m , azcık 2 dk kadar yürüyüverin gari. O da olmadıysa sahil boyu büfe, rest. aklınıza ne gelirse. (Karavan Harici Yemek Yapmak Yasaktır!) Yiğin Gari.

Aracınıza atlayıveriyonuz, dediğimiz yerde iniyonuz. Yoksa da üzülmeyin, dolmuşlarla gidip gelebilirseniz.

Tarihi Halep çamlarına çok yakın olduğumuz için ateş yakmak yasak. Elektirikli mangal da yasaklar listesinde. Hertürlü mangal tertibatı yasaktır!

Börtü böcek her yerde olduğu gibi burada da var. Biz zaten bakir bir koydayız. Amaç doğada tatil zaten :)

Tatil konseptimiz gereği odalarda tv yoktur. Tv yanlızca Cafe-Rest. bölümünde vardır. Orada da sadece belgesel ve müzik kanalları açıyoruz. Lütfen benim dizim, filmim var diye gelmeyin.

Kap-kacak lütfen talep etmeyiniz. Çünkü sizden önceki müşterilerimiz iyi niyetimizi suistimal ettiler. Kabı-kacağı pis bırakıp gittiler. Bu konuda çok titiziz. Yağ, tuz, baharat v.b. şeyleri bizden satın alabilirsiniz.

Belki yarın belki yarından da yakın, bizce hemen yapın, sonra pişman olmayın :)

Misafirliğin kısası makbüldür. Restoran harici tesise girmek isteyen misafirlerimiz günübirlik kamp bedelini ödeyip kullanabilirler.

Balık ve kuş hariç evcil hayvan alamıyoruz :)

Gayet sıcak :) Çünkü burası Ege. Kumluk ve taşlık denizimiz mevcut. Kayalık isterseniz o da var.

Şezlonglar ücretli ve biz şezlong kiralamıyoruz. Ama havlunuzu serip de girebilirsiniz :)

Göl bataklıktır ve yüzmek tehlikelidir.

1 hafta öncesine kadar olan iptallerde ücretinizi bir sonraki konaklamanız için saklıyoruz. 1 haftadan daha kısa süre önce iptal etmek isterseniz, ödediğiniz ücret yanmaktadır.